Členové výjezdové jednotky SDH

Stanislav Žiga Hasič
Marek Živníček Hasič

Specializace

Mimo hasičských dovedností se každý člen specializuje dle svého zájmu a odbornosti. Všichni členové jednotky mají kurz nositele dýchací techniky, jenž je opravňuje k používání dýchacích přístrojů při zásazích. Dalšími kurzy, které mají členové, jsou obsluha motorových pil, či vůdce malého plavidla. Své znalosti a dovednosti také naši hasiči rozšiřují v oblasti zdravovědy, práce ve výškách a dalších oblastech, které jsou nezbytné pro bezchybné a profesionální zvládání zásahů.

Někteří členové jsou zároveň příslušníky HZS ČR krajů, či podniků, své nabyté znalosti a zkušenosti v oblasti chemické, technické a strojní služby pak předávají dalším členům JSDH.

Členové JSDH